Płytki fasadowe z kamienia – piękna dekoracja elewacji 0

Fasady budynków mieszkalnych zwykle są wykończone w bardzo podobny sposób. Tynk elewacyjny układa się na warstwie izolacji termicznej, a następnie maluje się go na wybrany wcześniej kolor, uzyskując klasyczne, niczym niewyróżniające się rozwiązanie. Warto urozmaicić zewnętrzną część swojego domu stosując kamień elewacyjny Stegu.

czytaj całość »
Wyjątkowe płytki ceramiczne do każdego wnętrza 0

Płytki ceramiczne są jednymi z najczęściej stosowanych na rynku materiałów wykończeniowych. Ze względu na mnogość zalet, które wynikają z ich zastosowania są one bardzo uniwersalne. Można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co w znaczny sposób wpływa na popularność tego materiału. Dodatkowo producenci oferują coraz więcej ciekawych form i faktur, które pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji wnętrza.

czytaj całość »
Płytki ceramiczne imitujące naturalne materiały – piękne, trwałe i nowoczesne 0

Płytki wykonane z ceramiki mają bardzo wiele zalet, dlatego są chętnie stosowane do aranżacji wnętrz. Do niedawna były wykorzystywane głównie w mokrych pomieszczeniach, na zewnątrz lub na holach, jednak coraz częściej możemy spotkać się z rozwiązaniami, które przewidują ich zastosowanie w salonie lub biurze. Jest to możliwe dzięki temu, że dzisiaj proponowane przez producentów rozwiązania mają znacznie bardziej dekoracyjny charakter.

czytaj całość »
Płytki klinkierowe nie tylko na elewacji 0

Klinkier to nic innego jak ceramika wypiekana w piecu o bardzo wysokiej temperaturze. 1100 oC sprawia, że na powierzchni materiału pojawia się bardzo trwała, odporna na wodę, mróz oraz uszkodzenia mechaniczne powłoka. Właśnie dlatego cegły oraz płytki wykonane z tego materiału tak chętnie stosowane są do wykańczania fasad obiektów budowlanych. Klinkier można jednak z powodzeniem stosować także we wnętrzach pomieszczeń.

czytaj całość »
Płytki gresowe i gipsowe do przedpokoju 0

Jest wiele pomysłów na ciekawe aranżacje każdego z pomieszczeń w domu. Są również najróżniejsze materiały, których można użyć - kafelki, panele, płytki: wyboru jest co nie miara. Wraz z biegiem czasu wybór staje się coraz trudniejszy - głównie ze względu na ogrom możliwości oraz wciąż zmieniającą się modę. Postaramy się więc dzisiaj przedstawić ciekawą propozycję, jaką jest połączenie płytki gresowej i gipsowej w przedpokoju.

czytaj całość »
Moda na cegły, czyli elewacja ozdobiona klinkierem 0

Cegły wracają do łask - zarówno jako budulec, jak i jako ozdoba domu. Głównym powodem są prawdopodobnie nowoczesne galerie handlowe przystosowane ze starych, ceglanych budowli oraz restauracje w wnętrzami ozdobionymi klinkierem ceglanym. Wszystkie te trendy sprawiły, że cegła powróciła z wielkim hukiem na rynek wnętrz i aranżacji domów. Opowiemy więc, jak urządzić fasadę domu - i nie tylko - zgodnie z najnowszym trendem, a bez konieczności przebudowy całego domu.

czytaj całość »
Ceramiczne płytki do aranżacji łazienki 0

Łazienka jest trudnym pomieszczeniem do aranżacji. Głównie dlatego, że w trakcie jej planowania bierze się pod uwagę nie tylko wygląd i estetykę, ale również bezpieczeństwo oraz komfort jej używania. Trzeba więc od samego początku remontu poświęcić jej znaczną uwagę. Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, by wybrane materiały były łatwe w czyszczeniu - w końcu łazienka powinna być najczystszym miejscem w mieszkaniu. Możliwości doboru kafelków i płytek jest ogromna - dlatego dzisiaj skupimy się na ceramicznych płytkach łazienkowych i ich właściwościach

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl