Baterie łazienkowe umywalkowe

Baterie są niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Służą już nie tylko do „puszczania wody”, ale są również elementem ozdobnym. Nowoczesne i stylowe baterie łazienkowe idealnie komponują się z wannami oraz ceramiką łazienkową.

W nowoczesnych bateriach do łazienek, elementem mieszającym wodę jest najczęściej głowica ceramiczna, zaś przy bateriach retro są to pokrętła na wodę zimną i wodę ciepłą.

Kolejnym rodzajem baterii są baterie termostatyczne. Baterie te, automatycznie regulują temperaturę wody wg ustawień użytkownika.

W naszej ofercie znajdą Państwo baterie umywalkowe chromowane takich firm jak: Axel, Actima, Kohlman, Ravak czy Kludi, ale również np. baterie białe lub czarne firmy Kludi.

W zależności od wybranej umywalki, możemy zastosować różne rodzaje baterii umywalkowych. Od tradycyjnych baterii stojących na umywalce, poprzez baterie wysokie stojące obok umywalki po baterie ścienne podtynkowe.

Przy wyposażeniu naszej łazienki w wannę, mamy również parę wariantów baterii do wyboru. Zaczynając od baterii ściennych, czyli tradycyjnych przez baterie ścienne ale podtynkowe. Zastosowanie baterii podtynkowych do wanny umożliwia nam zamontowanie dodatkowo np. deszczownicy lub napełniania wanny przez przelew wannowy. Popularnymi bateriami wannowymi są też baterie wielootworowe, które możemy zamontować na szerokiej krawędzi wanny lub na półce za wanną. Przy wannach wolnostojących możemy zastosować również baterie wolnostojące.

Standardowe baterie natryskowe stosowane w kabinach prysznicowych wymagają dobrania zestawu natryskowego. Zestawy natryskowe składają się najczęściej z drążka, na którym możemy regulować sobie wysokość słuchawki natryskowej i węża. W naszej ofercie znajdą Państwo również komplety natryskowe firmy Actima. Baterie natryskowe zmontowane z drążkiem na końcu którego jest zamocowana deszczownica. Kabina prysznicowa może być wyposażona również w panel natryskowy np. z deszczownicą i dyszami prysznicowymi. Bardziej rozbudowanym zestawem może być bateria podtynkowa. Możemy w tym wariancie zamontować deszczownice, dysze natryskowe i słuchawki natryskowe w dowolnym miejscu kabiny.

Ostatnim typem baterii łazienkowych jest bateria bidetowa. Tu nie mamy dużego wyboru. Dostępne są baterie stojące na bidecie. Nowością są baterie montowane z boku zestawu podtynkowego z miską wiszącą wc lub obok kompaktu wc. Sterowanie tych baterii może być z baterii podtynkowej lub specjalnej baterii umywalkowej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl